Tepelná čerpadla Vzduch Voda

Tepelná čerpadla
aroTHERM plus

flexotherm
Tepelná čerpadla
aroTHERM Split

flexocompact
Tepelná čerpadla
flexoTHERM exclusive

flexotherm
Tepelná čerpadla
flexoCOMPACT exclusive

flexocompact

Tepelná čerpadla aroSTOR
arostor
 

Tichá tepelná čerpadla vzduch voda

Tepelné čerpadlo vzduch voda využívá tepla obsaženého v okolním vzduchu. Inovativní řešení spojuje výhody tepelných čerpadel vzduch voda a země voda. Tepelná čerpadla Vaillant vzduch/voda jsou tichá a účinná, přičemž mají minimální nároky na údržbu. Nabízí značné úspory na vytápění i pro objekty, kde nelze použít zemních kolektorů nebo hlubinného vrtu.

Spolehlivý a tichý chod

Tato tepelná čerpadla odolají vysokým mrazům i při výpadku elektrického proudu, jsou spolehlivá v extrémních podmínkách. Dvojnásobné odhlučnění kompresoru, konstrukčních prvků a potrubí zajišťuje tichý chod. Tepelná čerpadla vzduch/voda je možné doplnit zásobníky na teplou vodu. Lze je zapojit do systému vytápění s jinými zdroji jako jsou např. solární systém, plynový kotel, elektrokotel atd.

Nízká hlučnost, 10 let záruka na kompresor, výstupní teplota vody do 62°C, snadná instalace.

Tepelná čerpadla vzduch/voda jsou vybavena ekvitermní regulací, která činnost zařízení řídí podle venkovní teploty a měřičem získaného tepla. Vlastní oběhové čerpadlo topení je řízené elektronicky. V základní výbavě je zahrnuta možnost dálkové správy tepelného čerpadla.